Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektromechanik elektrotechnických zařízení

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29566960717 | aktuálnost: 28.06.2024

PKS servis spol. s r.o.

Upřesňující informace

1. kontakt telefonicky nebo e-mailem. Tel: 608 713 084, e-mail: ive@ive-agentura.cz
Požadavky: nařízení vlády č. 194/2022 Sb. § 6; ŘP sk. B; znalost problematiky průmyslové automatizace; základní znalost PLC a frekvenčních měničů

Charakteristika povolání: servis a výroba elektro zařízení NN napětí.

Náplň práce:
- údržba a opravy el. zařízení výrobních linek a přidružených zařízení
- seřizovací práce a opravy elektrických strojů a zařízení
- výroba, montáže a zprovoznění elektrických rozvaděčů dle dokumentace
- instalace a zapojení el. komponentů.
- montáže a opravy kabelových tras

Zaměstnanecké výhody:
Vánoční odměna za 11. měsíc, roční odměna za 12. měsíc, věrnostní odměna od 3. roku zaměstnání při narozeninách zaměstnance, stravenkový paušál, příplatky za držení pracovní pohotovosti - odměna 200 Kč za servisní výjezd, odměna 200 Kč / den za práci nad 150 km od Ostravy, 300 Kč/měsíčně příspěvek na penzijní připojištění, možnost využít firemní vozidlo k soukromým účelům za zvýhodněnou sazbu, parkoviště pro soukromé vozy vedle firmy, nadstandardní pracovní obuv pro zaměstnance, kteří jsou dlouhodobě na nohou, dioptrické pracovní brýle za zvýhodněnou sazbu zdarma pitný režim volně k dispozici ve firemních prostorách, k dispozici kvalitní vybavení pro stravování, získání rozsáhlé profesní praxe v oboru hydrauliky možnost účasti na zvolených vzdělávacích aktivitách jazykových i odborných, možnost získání karty MULTISPORT, sick-day v rozsahu nejvýše 3 pracovních dnů v kalendářním roce.

Doba určitá s možností prodloužení.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb. Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 30 000 - 37 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Mostárenská 2912/52, Ostrava, 70300

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy