Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektromechanik- junior i senior

referenční číslo: 55683 | aktuálnost: 29.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste zkušeným elektrikářem s předchozí praxí v oboru a chcete dál rozvíjet své dovednosti v zázemí stabilní společnosti ? Nebo jste absolventem a chcete potřebnou praxi získat? Dejte nám o sobě vědět a získejte zázemí u silné mezinárodní výrobní společnosti a získejte mimo jiné i řadu pěkných benefitů
práce ve výrobě – elektroúdržba výrobních strojů a elektronických zařízení diagnostika a opravy elektro zařízení provádění plánované preventivní a prediktivní údržby el. strojů a zařízení vedení technické dokumentace včetně dokumentace oprav

Požadujeme

vzdělání v oboru elektro s vyhl.50/78Sb. § 5,6 manuální zručnost, pečlivost ochota pracovat na 12 hodinové směny

Nabízíme

13. a 14. plat 5 týdnů dovolené příspěvěk na penzijní připojištění příspěvěk na stravování firemní akce pro zaměstnance příspěvky na volnočasové aktivity cafeterie systém
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (1)