Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektromechanik - náborový příspěvek 20.000Kč!

referenční číslo: 56368 | aktuálnost: 07.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Stabilní tým dlouholetých kolegů na oddělení elektroúdržby hledá nového člena do party! Náplň práce: preventivní údržba výrobních zařízení (lisy, lasery atd.) řešení nenadálých poruch a jejich opravy spolupráce s kolegy z mechanické údržby práce na 3 směny (popř. 2 směny + pohotovost)

Požadujeme

SOU/SŠ vzdělání elektro vyhláška pro samostatnou činnost řp. B alespoň krátká praxe na podobné pozici ochota učit se moderní techniku (automatizace apod.) schopnost pracovat na směny

Nabízíme

stabilní práci v dlouholetém kolektivu kompletní zaškolení náborový příspěvek po zkušební době stravenky v hodnotě 190Kč 5 týdnů dovolené příspěvek na penzijko benefitní Flexipassy příspěvek na dojíždění pro kandidáty mimo Humpolec
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl