Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektromechanik strojů a zařízení

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29376660782 | aktuálnost: 28.06.2024

BRANO a.s.

Upřesňující informace

Náplň práce :
- Opravy el. zařízení
- Opravy, údržba strojů a zařízení
- Opravy jednotlivých systémů el. rozvodů
- Rekonstrukce el. instalace pro generálních opravách lisů
- Údržba provozu energetických a kogeneračních jednotek
- Kontrola provozuschopnosti, skladování a udržování výrobního zařízení a ostatních provozních prostředků
- Zpracování harmonogramu oprav strojů a zařízení během celozávodní dovolené
- Celoroční údržba a opravy strojů, spolupráce při instalaci strojů a technologických zařízení
- Kontrola a regulace spotřeby energie a paliv a další činnosti

Požadavky:
Uživatelská znalost MS Office, Excel, vyhláška 194/2022 Sb. § 6 nutností, časová flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, přesnost, důslednost, rozhodovací schopnost.

Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, stravenkový paušál, dodatková dovolená, nástupní bonus 20.000,- Kč.
První kontakt: telefonicky 734 697 212 (PO-PÁ 8-16 h.), emailem: Ivona.betunakova@brano.eu, osobně.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Místo pracoviště: U Bečvy 1381, Zubří, 75654

Region: Zlínský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

BRANO a.s.