Typ nabídky

Minimální mzda

Elektromechanik/Údržbář, 40 000-45 000 Kč + příplatky

referenční číslo: 55487 | aktuálnost: 19.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro mezinárodně uznávanou firmu hledáme vhodné kandidáty na pozici Elektromechanik/Údržbář.
údržba a opravy elektrických zařízení zajišťování správného chodu technologií kontrola nad správným chodem elektronických a mechanických zařízení odstraňování závad na zařízeních spolupráce s ostatními kolegy

Požadujeme

SŠ technické vzdělání NEBO předchozí zkušenost na obdobné pozici vyhláška č. 50/1978 Sb. ochota pracovat v nepřetržitém provozu - krátký/dlouhý týden (denní 6:00 - 18:00, noční 18:00 - 6:00) ŘP sk. B

Nabízíme

odměny ke mzdě pracovní smlouva na dobu neurčitou stravenkový paušál příspěvek na dopravu (3 Kč/km) příspěvek na penzijní připojištění, skupinové životní a úrazové pojištění a pojištění odpovědnosti 5 týdnů dovolené benefitní program 6 000 Kč/rok bezúročné půjčky na bydlení částečně dotovaná Multisport karta
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Služby, osobní služby, au-pair