Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektromechanik ve výrobě (40-50.000 Kč)

referenční číslo: 59671 | aktuálnost: 19.09.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Baví Vás údržba strojů? Vyhláška č. 50 je Váš věčný kámoš? Náborový příspěvek je pro Vás velké lákadlo? Napište, zašlete životopis, my se Vám rádi ozveme.

Náplň práce

  • Elektromechanické opravy, údržby, pravidelné kontroly, odstraňování závad strojů
  • Administrativa spojená s údržbou (soupis provedených prohlídek,...)

Požadujeme

  • SOU/SŠ v technickém oboru
  • Odborná způsobilost v elektrotechnice (bývalá vyhláška č. 50/1978 Sb., min. §5)
  • Spolehlivost, samostatnost, organizovanost, manuální zručnost
  • Práce na PC
  • Ochotu pracovat na 12 hod. směny

Nabízíme

  • Náborový příspěvek 50 000 Kč
  • 25 dní dovolené
  • 13. mzdu
  • Podpora při stěhování za prací
  • Možnost karierního růstu
  • Příspěvek na dopravu, zdraví, stravu
  • Příspěvěk na penzijko
  • Vzdělávací kurzy
  • Práce v příjemném kolektivu s nejmodernější technologii
  • Externí hlídání dětí
  • Místo výkonu: Jihlava

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl