Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektromontér - Brno

referenční číslo: 2000353646 | aktuálnost: 17.09.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá projekční A REALIZAČNÍ činností silnoproudých zařízení a tvorbou kompletní projektové dokumentace k projektům, zejména projekty NN, VN a VNN elektrických zařízení pro výrobu, přenos a rozvod el. energie, hledáme kandidáta na pozici Elektromontér.

Pracujeme na zajímavých projektech pro naše stálé zákazníky, jakými jsou např. ŠKODA AUTO a.s., ČEZ a.s, MND a.s., RWE Gas Storage CZ, s.r.o., PRECHEZA a.s., BFS Energo a.s., EKOL spol. s r.o., Cement Hranice a.s. a mnoho dalších.

Náplň práce:

  • Montáž kabelových tras, pokládka a zapojování kabelů
  • Montáž a zapojování rozvaděčů
  • Montáž a zapojování elektrických strojů a přístrojů (transformátory, motory, vypínače)
  • Montážní práce v místě realizace zakázky (celá ČR, EU)

Požadujeme:

  • SŠ elektrotechnického směru
  • Základní orientaci v technické dokumentaci
  • Samostatnost a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Práci na plný úvazek
  • Odpovídající technické zázemí a vybavení
  • Mobilní telefon
  • Možnost školení a odborného vzdělávání
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Příspěvek na stravování
  • Náborový příspěvek
  • Nástup možný ihned
  • Kanceláře: Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 38 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Brno,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Energetika

Profese: elektrikář, elektromontér, elektrotechnik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení