Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektromontér/elektrotechnik i bez praxe na 1 směnu

referenční číslo: 54947 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme zaměstnance s elektro vzděláním a vyhláškou č. 5 do stabilní a spolehlivé společnosti s výrobní halou přímo v Třebíči. Máme zájem o zkušené elektrikáře a elektrotechniky, ale i mladé absolventy po škole, kteří mají nadšení a chuť do práce. O své zaměstnance pečujeme a nabízíme možnost vybrat si práci přesně podle svých představ.
Zapojení elektrických obvodů v kogeneračních jednotkách, které slouží jako zdroje energie Montáž dle schémat Zapisování dokumentace a popisků Vizuální kontrola zapojení Práce jen na ranní směnu, Po-Pá, bez přesčasů

Požadujeme

Alespon výuční list v oboru elektro Min. § 5 Vyhlášky 50/1978 Sb. nebo NV 194/2022 Sb. Praxe není nutná, absolventy rádi zaučíme

Nabízíme

Nástupní mzda 30-33.000 Kč Pro zkušenější elektrikáře možnost kariérního postupu a lepší mzdy 25 dnů dovolené, 3 sickdays Multisport karta Možnost vzdělávání a certifikace na náklady firmy Jazykové kurzy Odměna za doporučení Nápoje na pracovišti Zvýhodněný tarif Výhodná nabídka elektřiny a plynu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 33 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Viktoriya Borshchevska
+420 731 634 083