Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektronik | automatizace | náborový příspěvek

referenční číslo: 55519 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do inovativní společnosti máme otevřená dveře pro talentované mechaniky, elektromechaniky a elektroniky, kteří touží po kariérním růstu. Nyní hledáme nového člena do týmu, a pokud máte vášeň pro elektroniku a mechaniku, jste ten správný člověk, kterého hledáme.
Provádění korekce a montáží zařízení Zajištění kvalitního servisu a pravidelnou údržbu strojů a technických zařízení Provádění průmyslových elektroinstalací Zkušenost s průmyslovou automatizací, PLC systémy Nebo absolvent se zájmem o robotiku, automatizaci, IT, ale s požadovaným vzděláním

Požadujeme

práce ve 3 směnném provoze (víkendová pohotovost po zaučení) vyhláška 50/78 sb. - min. §7 Výuční list v oboru elektro

Nabízíme

Náborový příspěvek 50 000 Kč Stabilní zaměstnání s odpovídajícím platovým ohodnocením dle vašich dovedností Motivační pracovní prostředí s možností profesního růstu a každoročním navýšením mzdy Roční bonus a nadstandardní příplatky Finanční odměny za aktivní přístup a výjimečné výkony Jistota zaměstnání v silné nadnárodní farmaceutické společnosti Práce v čistých, klimatizovaných prostorech Výhodný mobilní tarif pro celou rodinu Příspěvek do kafeterie, možnost Multisport karty a podpora penzijního a životního pojištění Rekreační zařízení v Karlově pod Pradědem Odměny za pracovní a životní jubilea Příspěvek na závodní stravování a nadstandardní zdravotní péče Asistenční program s bezplatným psychologickým, finančním, právním a sociálním poradenstvím Dovolená navíc Sick day Odměna za doporučení nového zaměstnance s částkou 48 000 Kč
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl