Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrotechnický inženýr/výpočtář (vhodné i pro absolventy)

referenční číslo: 56688 | aktuálnost: 06.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Rozhlížíte se po stabilním a dlouhodobém zaměstnání v Plzni? Do výrobní firmy s téměř stoletou tradicí a rodinnou atmosférou hledáme elektro inženýra/výpočtáře.

Vhodné i pro absolventy! Nástup možný ihned.
Tvorba dokumentace pro produkty, tvorba elektromagnetických návrhů, výpočty chlazení Občasné služební cesty (cca 1x za 3 měsíce na 2 dny) Komunikace se zákazníky v ČR i v zahraničí (dojednávání technických detailů) Úzká spolupráce s obchodníky (tvorba podkladů pro nabídky) Práce v menším týmu (cca 6 lidí)

Požadujeme

VŠ vzdělání elektrotechnického směru (vhodné také pro absolventy) Povědomí o elektromagnetických polích Anglický jazyk na komunikativní úrovni Prozákaznický duch

Nabízíme

Flexibilní pracovní doba (pevné jádro od 9-15h) Příspěvek na penzijní připojištění Dotované závodní stravování Příplatek na dopravu Příspěvek na jazykové kurzy Týden dovolené navíc + 2 dny Sick days Roční odměny Podpora kariérního růstu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 50 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika