Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektrotechnik 1 směna

referenční číslo: 55764 | aktuálnost: 30.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte vzdělání v oboru elektro? Je pečlivost a spolehlivost Vaší silnou stránkou? Chcete pracovat na 1 směnu v pohodovém kolektivu? Zašlete nám Svůj životopis.
Spolupráce na vývoji elektronických obvodů, jejich prototypování, osazování, kompletace a testování. Montáž elektronických zařízení (obvodů) do stávajícího či nového výrobního programu, oživení a testování. Nastavování a částečné programování řídících systémů. Spolupráce na vývoji zařízení. Práce v týmu kolegů na 1 směnu.

Požadujeme

vzdělání v oblasti elektro znalost CAD/CAM -výhodou samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme

příspěvek na dopravu příspěvek na stravování vánoční odměny příspěvek na zaškolení kolegy odměny za zlepšování smlouva na dobu neurčitou příjemné pracovní prostředí čisté prostředí, nejmodernější technologie možnost osobního i profesního růstu rodinná atmosféra Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes „odpovědět“
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Věda a výzkum, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Tereza Břetenářová
+420 724 389 072