Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektrotechnik - mechanik klimatizačních zařízení

referenční číslo: 2000279303 | aktuálnost: 28.06.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, který se zabývá montážemi, servisem a opravami klimatizací pro významné partnery, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici: Elektrotechnik - mechanik klimatizačních zařízení.

Náplň práce:

  • Instalace, servis a opravy klimatizačních zařízení, vzduchotechnik a tepelných čerpadel

Očekáváme:

  • Vzdělání SOU v oboru elektrikář / elektromechanik / technik chladících zařízení
  • Praxi v oboru výhodou, nikoliv podmínkou
  • Práce je vhodná i pro absolventy s ochotou učit se novým věcem, technice a postupům
  • ŘP sk. B podmínkou
  • Zkoušky v elektro vyhlášce § min. 5 – možnost obnovení platnosti!
  • Aktivní a zodpovědný přístup k provádění práce

Nabízíme:

  • Pracovní doba převážně PO – PÁ, 6:30 – 15:00, s občasnými placenými přesčasy (do 10 hod měsíčně)
  • Forma spolupráce – HPP
  • Práci na plný úvazek s pracovní smlouvou na dobu neurčitou
  • Nástupní mzda (rozpětí dle zkušeností) 30.000 – 40.000 Kč
  • Možnost navýšení mzdy po zapracování
  • Odměny/bonusy (měsíční, roční)
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dovolenou
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Mobilní telefon
  • Práci s významnými zákazníky
  • Místo výkonu práce: převážně Moravskoslezský kraj - vždy s výjezdem z firmy a návrat zpět

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Darkovice,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Energetika

Profese: elektrikář, elektromechanik, elektromontér, elektrotechnik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů