Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Embedded vývojář v Uherském Hradišti 80% práce z domova

referenční číslo: 55182 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro firmu zabývající se elektrovýrobou hledáme vývojáře, který rozšíří tým Embedded vývojářů, kteří se specializují na Embedded Software pro MCU/vestavěné systémy.
programování Embedded SW pro MCU analýza a návrh architektury SW testování, ladění, optimalizace spolupráce v rámci HW a SW týmů vývojářů

Požadujeme

praxe na podobné pozici a zkušenosti se SW pro MCU v C nebo C++ proaktivní přístup základní orientaci ve schématech a HW alespoň pasivní znalost AJ, která umožní porozumění dokumentace MCU a technickým podkladům výhodou je zkušenost s programováním pro PC (C# nebo C++), s funkční bezpečností a s prací na HW (měření, oživování)

Nabízíme

flexibilní pracovní doba a po onboardingu možnost home office 4 dny v týdnu odpovídající finanční odměna měsíční prémie a podíl na hospodářských výsledcích firmy dotované stravování a občerstvení na pracovišti 21 dnů dovolené (2. rok 22 dní, od 3. roku 23 dní dovolené) kariérní růst masáže na pracovišti firemní akce dostupnost MHD možnost dalšího vzdělávání a jazykových kurzů
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, IT - vývoj aplikací a systémů, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Jana Vlčková Diddenová
+420 602 117 669