Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Ergoterapeut

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29401280740 | aktuálnost: 03.07.2024

Centrum Kociánka

Upřesňující informace

Upřesňující informace3) :
(požadavky ŘP skupin., jazykové požadavky,
náplň práce
apod.) Požadujeme:
- SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání v oboru ergoterapeut dle § 7 zákona č. 96/2004 Sb.
- praxe vítána
- empatii a trpělivost
- zájem o práci s handicapovanými uživateli a jejich rodinami

Popis pracovní pozice:
- - vypracovávání ergoterapeutických analýz a vyšetření s využitím standardizovaných hodnotících testů a nástrojů
- provádění orientačních vyšetření kognitivních funkcí ve vztahu k analýze běžných denních činností, hodnocení a nácvik těchto denních činností, hodnocení senzomotoriky
- poradenství v oblasti adaptace a kompenzace poruch, instruktáže uživatele a rodinných příslušníků ohledně denního režimu a prevence
- vedení dokumentace uživatele, multidisciplinární spolupráce

Zaměstnanecké výhody4): - zázemí stabilní organizace
- nástup 1. 9. 2024
- příspěvky z FKSP
- podporu dalšího vzdělávání a profesního seberozvoje
- 25 dnů dovolené
- 3 sick days ročně
- odměny při významných pracovních a životních výročích
- dotované obědy ve stravovacím zařízení organizace

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Mzda: 28 340 - 48 810 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Kociánka 93/2, Brno, 61200

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy