Typ nabídky

Minimální mzda

Evaluátor (v projektu implementace dlouhodobého záměru vzdělávání jihočeského kraje)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29632440761 | aktuálnost: 31.07.2024

Jihočeský kraj

Upřesňující informace

Pracovní pozice vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné.
Obor školního vzdělání:
sociologický, pedagogický, ekonomický.
Pracovní náplň:
- realizace aktivity Vnitřní hodnocení projektu
- evaluační aktivity ve vazbě na zapojené cílové skupiny projektu
- komunikace a spolupráce s realizačním týmem příjemce a partnerů projektu
- komunikace s poskytovatelem podpory (ŘO OP JAK - MŠMT)
- získávání a vyhodnocování dat, zpracování vstupní evaluační zprávy, evaluačního plánu, průběžných evaluačních zpráv a závěrečné evaluační zprávy
- spolupráce s aktéry působícími v oblasti evropských fondů (evaluačně-metodická setkání při sdílení a prezentaci výstupů evaluace na MŠMT) a partnery projektu (služební cesty Jihočeský kraj a Hl. m. Praha).
Znalosti oboru:
zkušenost se společenskovědním výzkumem.
Další předpoklady a znalosti:
výborná znalost práce na počítači (MS Office, MS2021+), schopnost týmové práce, prezentační dovednosti, časová flexibilita; ochota se dále vzdělávat, zkušenost s evaluací projektů výhodou
řidičský průkaz sk. B výhodou.
Termín a způsob zaslání přihlášky:
Přihlášky s požadovanými doklady doručte osobně na podatelnu nebo do datové schránky ID: kdib3rr nebo e-mailem na adresu: posta@kraj-jihocesky.cz (v případě doručování datovou schránkou nebo e-mailem je nezbytné zaslat autorizovanou konverzi u dokumentů, u nichž je vyžadován originál nebo ověřená kopie), popřípadě zašlete poštou na adresu: Jihočeský kraj, Krajský úřad, U Zimního stadionu 1952/2, 370 76 České Budějovice, odbor Kancelář ředitele krajského úřadu tak, aby na krajský úřad byly doručeny nejpozději do 16. 8. 2024.
Přihláška je ke stažení na: https://www.kraj-jihocesky.cz/volna-mista-vyberova-rizeni
Přílohy přihlášky jsou:
1. životopis, ve kterém uveďte údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech, dále o dovednostech týkajících se správních činností,
2. výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (originál případně ověřená kopie); u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem (pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením),
3. ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené + 5 dní placeného volna pro případ zdravotní indispozice (SICK DAYS). Osobní ohodnocení dle dosahovaných pracovních výsledků.
Příspěvky na rekreaci, sport, kulturu, zdravotnické pomůcky, penzijní připojištění, stravování.
Pružnou pracovní dobu, částečnou možnost práce na dálku. Firemní mateřskou školu.Možnost dalšího vzdělávání.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 25 280 - 37 170 Kč / měsíc

Místo pracoviště: U Zimního stadionu 1952/2, České Budějovice,

Region: Jihočeský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený