Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Executive obchodní asistent/ka v technologické společnosti

referenční číslo: 56773 | aktuálnost: 16.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jsme menší česká společnost spadající pod mezinárodní skupinu a společně našim klientům dodáváme špičkové technologie do kanceláří. Do naší společnosti s přátelskou a neformální atmosférou, hledáme parťáka/parťačku, který bude oporou našeho obchodního týmu i obchodního ředitele. Pozice je vhodná pro muže i ženy, kteří mají zkušenosti s administrativní podporou obchodního týmu a ideálně i s nastavováním procesů. Odměnou Vám kromě mzdy bude také smartphone, laptop, příspěvky na stravování, možnost 2x týdně pracovat z domova, flexibilní pracovní doba, firemní a společenské akce, ať se pobavíme i mimo kancelář a mnoho dalšího. Smlouva na HPP. Kanceláře v Praze v Čestlicích.
budete aktivní administrativní podporou obchodního týmu analyzovat obchodní případy i výkon našich obchodníků, na základě kterých připravíte reporty vypracovávat administrativní podklady pro obchodníky na jejich jednání s klienty kontrolovat klientské smlouvy, zda je vše řádně vyplněno provádět zápisy z obchodních porad delegovat úkoly na náš servisní tým, který technologie instaluje u našich klientů kontrolovat data v CRM a ověřovat, že jsou veškeré informace o našich klientech i obchodních případech správně zaevidované budeme přecházet na nový CRM systém, ve kterém chceme zjednodušit mnoho procesů, aby se s ním všem dobře pracovalo a Vaším úkolem bude spolu s obchodním ředitelem jednotlivé procesy nastavit a zefektivnit, určité uvítáme nové nápady!

Požadujeme

máte předchozí zkušenosti s podporou obchodního týmu velmi oceníme, pokud už jste se setkali s nastavováním procesů ovládáte angličtinu alespoň středně pokročilé úrovni, ať zvládnete přivítat zahraniční návštěvu, napsat e-mail, přeložit nějaké materiály u nás jsme přátelští, pozitivně naladění a máme dobrý smysl pro humor, uvítáme k sobě tedy stejně založeného parťáka/parťačku!

Nabízíme

mzdové ohodnocení ve výši 45 000 – 60 000 Kč home office možný 2x týdně flexibilní pracovní dobu příspěvky na stravování každé pondělí společná firemní snídaně občerstvení na pracovišti společenské firemní akce a teambuildingy, kde utužíme naše vztahy pečlivé zaškolení, u nás rozhodně nebudete vhozeni do vody pravidelné vzdělávání v oboru velmi příjemnou a neformální atmosféru v našich kancelářích v Praze – Čestlice smlouva na HPP nástup možný ihned nebo dohodou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup