Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Fajn brigáda ve skladu – 170 Kč/hod, ranní směny #SbW3e

referenční číslo: 6655da46760d28424a7298a8 | aktuálnost: 03.06.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Chceš si vydělat před létem? Sháníš dlouhodobou brigádu při studiu nebo zaměstnání na pár hodin denně? Pak čti dále naši nabídku!
V naší neustále rostoucí společnosti budeš mít klíčovou roli v procesu zpracování balíků a zásilek. Tvoje práce bude zahrnovat třídění balíků, nakládku a vykládka zásilek, což představuje skvělou příležitost být aktivní i v rámci pracovní doby.
Hodnotíme a odměňujeme naši pracovní sílu spravedlivě a proto Vám nabízíme mzdu 170 Kč/hodinu.
Naše ranní směny od 5:30 do 8:00 poskytují ideální work-life balance jako přivýdělek k Vašemu dočasnému zaměstnaní nebo studiu.
Pokud jsi samostatný, zodpovědný a rád se hýbeš, pak je tato práce jako dělaná pro Tebe! Přihlas se hned a objev novou kariéru plnou možností. Těšíme se na Tebe!

Požadujeme

- min. 18 let
- spolehlivost, pracovitost

Nabízíme

- mzdové ohodnocení – až 170 Kč/hod.
- možnost vyplácení záloh (dle předchozí domluvy)
- dlouhodobou spolupráci
- přátelský kolektiv
- pravidelný výplatní termín

Region: Liberecký kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda