Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Fakturant/ka se znalostí cizího jazyka - NJ/IT

referenční číslo: 57028 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Baví Vás čísla, máte rádi, když je vě všem pořádek a chcete aktivně využít svou znalost němčiny nebo italštiny? Pak hledám právě Vás na pozici Fakturanta/Faktrurantky pro mezinárodní společnost přímo v centru Liberce.
Účtování materiálových a režijních faktur a dobropisů pro německé/italské lokality Komunikace s kolegy ze zahraničí Spolupráce na závěrkových a reportingových operacích Zkušenějším kandidátům jsme připraveni nabídnout komplexnější agendu, abychom naplno využili Vašich znalostí a zkušeností

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání, ekonomický směr výhodou Znalost němčiny/italštiny písemnou i mluvenou formou min. B1, znalost angličtiny - základní Znalost práce na PC – MS Office (především Excel), znalost SAP výhodou Praxe v oblasti administrativy Profesionální, komunikativní osobnost Smysl pro pečlivou, zodpovědnou práci

Nabízíme

Stabilní zázemí velké mezinárodní společnosti Využití jazykových dovedností v praxi Přátelský a profesionální kolektiv, práce v novém a moderním prostředí v centru Liberce Silná podpora při zaučení Týden dovolené navíc Benefitní systém Cafeterie Možnost home-office Jazykové vzdělávání Plně hrazené stravenky Firemní akce Příspěvek nn Multisport kartu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví