Typ nabídky

Minimální mzda

Fakulta strojní - asistent/ka na katedru energetických zařízení

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29644320739 | aktuálnost: 01.08.2024

Technická univerzita v Liberci

Upřesňující informace

NÁPLŇ PRÁCE: pedagogická činnost v oboru mechaniky tekutin a termomechaniky, případně v oboru energetických strojů a zařízení, tzn. přednášky, zkoušení, výuka v seminářích, cvičeních a laboratorních cvičeních předmětů všeobecného základu a specializace včetně přípravy studijních textů, studijních opor, vedení bakalářských a diplomových prací, tvůrčí činnost, zejména samostatné řešení výzkumných a vývojových úkolů podle definovaných cílů. Zapojení se do přípravy a řešení projektů v pozici člena řešitelského týmu, publikační činnost a sebevzdělávací aktivity. POŽADAVKY: ukončené doktorské studium v oboru Aplikovaná mechanika (mechanika tekutin, termomechanika), nebo v oboru energetických strojů a zařízení, případně v oboru souvisejícím, odborná a publikační činnost ve výše uvedeném oboru, pedagogické vzdělání, příp. pedagogická praxe výhodou, požadovaná úroveň českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího, požadovaná úroveň anglického na úrovni B1, znalost dalších jazyků výhodou, trestní, občanská a morální bezúhonnost, samostatnost, odpovědnost. PRAC.POMĚR: 50% úvazek, prac. sml. - na dobu určitou do 30.09.2025 (s možností prodloužení). NÁSTUP: 1.10.2024 nebo dle dohody, mzd. zařazení A3 dle vnitř. mzd. předpisu a dosažené vědecké hodnosti.
Plat: 35000,- Kč při 100% úvazku.
Zaměstnanecké výhody: ubytování, podnikové stravování, dovolená navíc.
K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: strukturovaný životopis, stručná charakteristika dosavadní pedagogické, odborné, vědeckovýzkumné, příp. další tvůrčí činnosti, seznam výsledků tvůrčí činnosti, zejména publikovaných odborných prací s případnými ohlasy, příp. seznam uměleckých výsledků tvůrčí činnosti, kopie dokladů o dosaženém vzdělání, příp. získání vědecké hodnosti nebo akademického titulu, pedagogickém vzdělání nebo pedagogické praxi. Přihlášku s dokumenty doručte poštou nebo e-mailem (volnamista@tul.cz) nejpozději do 01.08.2024. Výběr. řízení je od 02.07.2024 zveřejněno na úřední desce TUL.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Poznámka k jazykovým znalostem: úroveň B1
rodilý mluvčí

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Český

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Studentská 1402/2, Liberec, 46001

Region: Liberecký kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské