Typ nabídky

Minimální mzda

Fakulta strojní - odborný/á asistent/ka na katedru materiálu

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29640100754 | aktuálnost: 29.07.2024

Technická univerzita v Liberci

Upřesňující informace

NÁPLŇ PRÁCE: pedagogická činnost v oboru Materiály a technologie se zaměřením na kompozitní materiály, tzn. přednášky, zkoušení, výuka v seminářích, cvičeních a laboratorních cvičeních předmětů všeobecného základu a specializace včetně přípravy studijních textů, studijních opor, vedení bakalářských a diplomových prací, tvůrčí činnost, zejména samostatné řešení výzkumných a vývojových úkolů podle definovaných cílů. Zapojení se do přípravy a řešení projektů v pozici člena řešitelského týmu, publikační činnost a sebevzdělávací aktivity. POŽADAVKY: ukončené doktorské studium, příp. CSc. v oboru Technologie a materiály, případně v souvisejícím oboru se zaměřením na kompozitní materiály, odborná a publikační činnost v oboru, pedagogické vzdělání, příp. pedagogická praxe výhodou, požadovaná úroveň českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího, požadovaná úroveň anglického na úrovni B1, znalost dalších jazyků výhodou, trestní, občanská a morální bezúhonnost, samostatnost, odpovědnost. PRAC. POMĚR: 100% úvazek, prac. sml. - na dobu určitou do 30.09.2025 (s možností prodloužení). NÁSTUP: 1.10.2024 nebo dle dohody, mzd. zařazení A3 dle vnitř. mzd. předpisu a dosažené vědecké hodnosti.
Zaměstnanecké výhody: ubytování, podnikové stravování, dovolená navíc.
K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: strukturovaný životopis, stručná charakteristika dosavadní pedagogické, odborné, vědeckovýzkumné, příp. další tvůrčí činnosti, seznam výsledků tvůrčí činnosti, zejména publikovaných odborných prací s případnými ohlasy, příp. seznam uměleckých výsledků tvůrčí činnosti, kopie dokladů o dosaženém vzdělání, příp. získání vědecké hodnosti nebo akademického titulu, pedagogickém vzdělání nebo pedagogické praxi. Přihlášku s dokumenty doručte poštou nebo e-mailem (volnamista@tul.cz) nejpozději do 31.07.2024. Výběr. řízení je od 01.07.2024 zveřejněno na úřední desce TUL.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Poznámka k jazykovým znalostem: úroveň B1
úroveň rodilý mluvčí

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Český

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Studentská 1402/2, Liberec, 46001

Region: Liberecký kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské