Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Financial Controller

referenční číslo: 2000290931 | aktuálnost: 19.07.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá distribucí laboratorního vybavení, hledáme vhodné kandidáty na pozici Financial Controller.

Náplň práce:

  • Sales controlling - finanční rozbory a analýzy nákladů, cen, výsledky prodeje a skutečnou výkonnost společnosti ve srovnání s obchodními plány
  • Vyhodnocování profitability a odchylek a komentáře ke zjištěným závěrům, KPI metriky
  • Komunikace v rámci jednotlivých týmů
  • Tvorba Ad-Hoc analýz
  • Budgeting & Forecasting
  • Komunikace napříč odděleními při získávání dat pro analýzy
  • Řízení OPEX, CAPEX a celkově P&L
  • Připravovat finanční výkazy a konsolidaci dle IFRS
  • Interpretovat finanční informace
  • Spolupráce při auditu
  • Pomáhat udržovat finanční zdraví organizace
  • Komunikace v rámci mezinárodního prostředí směrem mezinárodnímu týmu
  • Reporting směrem k Finančnímu managerovi společnosti

Co od Vás očekáváme:

  • Bakalářské/maximální vzdělání v oboru financí, účetnictví nebo ekonomie
  • Znalost finančních trendů, finančních statistik a účetních zásad
  • Analytické myšlení
  • Přirozeně komunikující a samostatnou osobnost se smyslem pro zodpovědnost za výsledek
  • Znalost anglického jazyka
  • Pozitivní myšlení a motivaci k úspěchu
  • Preciznost a smysl pro detail a zodpovědnost za provedení úkolů
  • Aktivní řešení a přínos pro společnost
  • Znalost MS Office, CRM, BC365, PowerBI tvorba reportů
  • Týmového hráče
  • Samostatnost, svědomitost, spolehlivost, flexibilita, proaktivní přístup
  • Smysl pro přesnost a odpovědnost
  • Znalost zákonných předpisů a nařízení

Co nabízíme:

  • Stabilní práci, která Vás nebude nudit
  • Krásné pracovní prostředí v nově zrekonstruované vile
  • Příjemnou atmosféru v kamarádském kolektivu
  • Zaškolení
  • Výborné platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Notebook, mobilní telefon, Multisport kartičku, stravenky
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Místo výkonu práce: Praha - Vysočany

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 60 000 - 80 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Profese: auditor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas