Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Financial controller ve výrobní společnosti

referenční číslo: 57271 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do úspěšné výrobní společnosti, které se daří na mezinárodní úrovni, hledám nového kolegu nebo kolegyni, který doplní controllingový tým. Pokud máte zkušenosti na obdobné pozici, domluvíte se anglicky a práci v Excelu máte v malíčku, tak možná hledám právě Vás!
Podílení se na měsíčních závěrkách a auditech společnosti Sestavování rozpočtu a sledování jeho odchylek Kontrola a řízená nákladů Reporting a finanční analýzy Spolupráce s ostatními odděleními ve společnosti

Požadujeme

Máte praxi na obdobné pozici Domluvíte se bez problému anglicky (budete komunikovat se zahraničními kolegy) Umíte pracovat v MS Excel, Power BI je výhodou Výhodou je zkušenost z mezinárodního výrobního prostředí

Nabízíme

Atraktivní finanční ohodnocení odpovídající Vaší praxi Flexibilní pracovní dobu Home office 5 týdnů dovolené Systém Cafeterie Zajištěné vzdělávání a odborné kurzy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví