Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Finanční analytik pro controlling a costing

referenční číslo: 57628 | aktuálnost: 20.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte analytické myšlení a zájem o oblast financí? Chcete pracovat v dynamickém prostředí, kde můžete rozvíjet své dovednosti v oblasti controllingu a nákladových analýz? Hledáme šikovného finančního analytika, který se stane součástí našeho týmu a pomůže nám s klíčovými úkoly v oblasti finančního plánování, oceňování výrobků a nákladové optimalizace.
Controllingová část: Aktivní podíl na finančním plánování a rozpočtování. Příprava a analýza finančních reportů pro mateřskou společnost (měsíční, roční, ad-hoc). Spolupráce na měsíční účetní uzávěrce a tvorbě doporučení pro vedení. Costingová část: Klíčová zodpovědnost za přesné oceňování našich výrobků. Vytváření a kontrola cenových kalkulací. Detailní vyhodnocování nákladů na výrobu a jejich optimalizace.

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání v ekonomickém směru. 1-2 roky praxe na podobné pozici. Analytické a technické myšlení se smyslem pro detail. Výbornou znalost MS Excel; zkušenost se systémem SAP je výhodou. Komunikativní znalost angličtiny. Chuť se neustále vzdělávat a zlepšovat.

Nabízíme

Výjimečné benefity: Obědy již od 1 Kč, zvýhodněné tarify. Work-life balance: 5 týdnů dovolené pro dostatek odpočinku. Rozvoj: Firemní kurzy angličtiny a možnost dalšího vzdělávání. Stabilní pracovní poměr: Práce na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví