Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Finanční analytik | PRŮMYSL 4.0.

referenční číslo: 57766 | aktuálnost: 18.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Globální společnost specializující se na výrobě vysoce kvalitních produktů pro automobilový průmysl hledá finančního analytika, který by se stal klíčovou součástí týmu controllingu v novém závodě společnosti v Hruškách, který se zaměřuje na výrobu palubních desek a dalších částí interiérů automobilů.
Analýza a úpravy cen jednotlivých výrobků pro zakázky, analýza dopadu změn na profitabilitu Korekce prodejních cen podle kalkulace jednotlivých výrobků Analýza a kalkulace hodinové sazby pro jednotlivé stroje a zařízení Udržování a aktualizace databázi cen výrobků dle požadavků obchodních manažerů Analýza dat včetně informací o výnosech, nákladech, výdajích, investicích a cash flow Výpomoc při přípravě ročního rozpočtu podle aktuálních požadavků

Požadujeme

Alespoň 2 roky zkušeností v controllingu nebo na pozici analytika ve výrobní společnosti MS Excel - je nutná pokročilá znalost (kontingenční tabulky a analytické funkce) Angličtina na dobré úrovni slovem a písmem (B1-B2 minimálně) Zodpovědnost, pečlivost, schopnost pracovat samostatně a v týmu

Nabízíme

Flexibilní začátek/konec pracovní doby Možnost si napracovat hodiny Závodní stravování Bonusy/prémie Příspěvek na dopravu Občerstvení na pracovišti Příspěvek na penzijní/životní připojištění
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví