Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Finanční Controller

referenční číslo: 55737 | aktuálnost: 30.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme cifršpiona, který se nebojí Excelu a domluví se anglicky! Jedná se o pestrou práci ve výrobním controllingu, která je vhodná pro zkušené i juniorní uchazeče - pracovní agendu Vaším zkušenostem přizpůsobíme. Náplň práce: vedení agendy výrobního controllingu příprava reportů dle IFRS spolupráce na účetních uzávěrkách tvorba budgetů, forecastů a různých analýz komunikace s kolegy v zahraničních závodech

Požadujeme

VŠ vzdělání (v oboru ekonomie) - junior praxe na pozici ve výrobním controllingu - senior pokročilá znalost Excelu komunikativní angličtina analytické myšlení i selský rozum pečlivost a zodpovědnost Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

Nabízíme

stabilní práci ve fajn týmu fixní i bonusovou složku mzdy náborový příspěvek a 13. plat příspěvek na penzijko dotované stravování možnost pronájmu firemního bytu za zvýhodněnou cenu Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Kraj Vysočina

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví