Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Finanční Controller

referenční číslo: 57585 | aktuálnost: 20.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Controller je klíčovou osobou, která poskytuje přehled o finanční výkonnosti závodu, včetně příležitostí i hrozeb. Controller je odpovědný za nastavení obchodního plánování a kontrolu rozpočtu závodu v souladu s firemními politikami a postupy. Poskytuje jasný finanční a obchodní přehled a poskytuje doporučení ke zlepšení výkonnosti závodu. Hledáme někoho, kdo: Bude kontaktní osobou pro externího poskytovatele účetních služeb Zajistí včasnou přípravu skupinového reportingu včetně analýzy jako podkladu pro manažera závodu a Controllora divize Bude zodpovědný za tvorbu budgetingu, forecastingu and Business plánování pro entitu Pomůže s řízením cash flow entity Bude připravovat KPI's reporting Bude podpůrnou osobou během auditu

Požadujeme

Vzdělání v oboru ekonomie, účetnictví nebo příbuzných oborech Plynulá angličtina (každodenní komunikace) Minimálně 3 roky zkušeností na podobné pozici Silné analytické a organizační schopnosti Znalost IFRS a MS Excel

Nabízíme

Konkurenceschopné mzdové ohodnocení Práci v dynamické organizaci s možností podílet se na organizačních změnách Příležitost růstu Bonusy, stravenky, Benefit Plus, jazykové kurzy a mnoho dalšího Smlouva na dobu neurčitou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví