Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Finanční ředitel/ka

referenční číslo: 55069 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost, nyní hledáme zkušeného Finančního ředitele/ku. Pokud hledáte novou pracovní výzvu, budeme se těšit na Váš životopis.
implementace finanční strategie (přesah do zahraničních poboček) řízení finančního managementu (budget, forecast, reporting) vedení finančního týmu a HR jednání s úřady a externími partnery

Požadujeme

zkušenosti na obdobné pozici min. 5 let dobrá znalost angličtiny (denní využití) znalost US(CZ) GAAP a IFRS samostatnost, organizační dovednosti

Nabízíme

motivační mzda - 120-180 000 Kč roční bonus Kafeterie příspěvek na stravování penzijní připojištění zázemí stabilní rostoucí společnosti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví