Typ nabídky

Minimální mzda

Finanční účetní

referenční číslo: 54853 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro tradiční výrobní společnost hledám Finanční účetní. Uvítají mezi sebe pečlivého kandidátku/a, který má smysl pro detail a oblíbenou práci s čísly.
evidence a účtování dlouhodobého a drobného hmotného majetku účtování self-billingových faktur správa odběratelských saldokont kontrola a vystavování cenových a množstevních rozdílů, párování měsíční uzávěrkové operace tvorba výkazů pro statistický úřad účtování bankovních výpisů

Požadujeme

silné zaměření na detail přesnost a spolehlivost ukončené SŠ vzdělání obchodního směru alespoň 2 roky praxe na pozici účetní dorozumíte se anglicky nebo německy min. na úrovni B1 nadprůměrná znalost práce s MS Excel zkušenosti se SAPem výhodou

Nabízíme

tým zkušených kolegů 13. plat dotované stravování Multisport karta příspěvek na penzijní pojištění propracovaný systém školení jazykové kurzy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví