Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Finanční účetní

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29492300787 | aktuálnost: 28.06.2024

MGG Třešť s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce:
o účtování přijatých faktur v souladu s platnými předpisy a interními směrnicemi
o kontrola správnosti a úplnosti účetních dokladů
o komunikace s dodavateli a interními odděleními ohledně fakturace
o spolupráce při měsíčních a ročních uzávěrkách
o vedení a účtování pokladny
o vedení agendy firemních telefonů.

Očekáváme:
o min. SŠ vzdělání s ekonomickým zaměřením
o základní znalost účetních principů a předpisů
o dobré komunikační a organizační schopnosti
o pečlivost a smysl pro detail
o znalost práce s MS Office (Excel, Word)
o výhodou je znalost anglického jazyka.

Nabízíme:
o 5 týdnů dovolené
o dotované závodní stravování
o příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
o příspěvek na dopravu do zaměstnání
o možnost ubytování za cenově výhodných podmínek
o zvýhodněné telefonní tarify O2
o věrnostní odměny (dle délky pracovního poměru, …)
o další zaměstnanecké benefity a výhody (finanční podpora volnočasových aktivit z oblasti sportu a kultury, slevy na produkty a služby našich obchodních partnerů...)

První kontakt osobně v čase 8:00-15:00 hod., e-mailem nebo telefonicky v čase po-pá 7:00-15:30 hod.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Nádražní 1444/43a, Třešť, 58901

Region: Kraj Vysočina

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy