Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Finanční účetní

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29527600736 | aktuálnost: 28.06.2024

INFOCENTRUM MĚSTA Karlovy Vary, z.ú.

Upřesňující informace

Kontakt: Pražáková Irena, e-mail: prazakova@karlovyvary.cz
Požadavky:
- SŠ ekonomického směru
- praxe min.3 roky na pozici finanční účetní (výhodou znalost účtování nezisk.org.)
- odborná znalost podvojného účetnictví
- všeobecný přehled v daňové a účetní legislativě
- základní znalosti v oblasti mzdové problematiky
- pokročilá uživatelská znalost práce MS OFFICE (Word, Excel, Outlook); výhodou znalost práce s účetním SW Pohoda, MRP/KS
- samostatnost, přesnost, spolehlivost a zodpovědný přístup k práci
Náplň práce:
- kompletní zpracování a kontrola účetní agendy, zpracování agendy DPH, čtvrtletní a roční závěrky, inventarizace účtů, statistické vykazování
Nabízíme:
- výkonnostní příplatek na základě výsledků odvedené práce
- platový růst
- pružná pracovní doba
- služební telefon
- podpora vzdělávání a osobního rozvoje
- příjemnou týmovou atmosféru ve stabilní společnosti
Příspěvek na stravování, 4 sickdays/ročně, týden dovolené navíc nad zákonný rámec

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadujeme

Práce s PC

Mzda: 36 000 - 39 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Husovo náměstí 270/2, Karlovy Vary, 36001

Region: Karlovarský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita