Typ nabídky

Minimální mzda

Finanční účetní

referenční číslo: 56109 | aktuálnost: 15.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost (non automotive), nyní hledáme šikovnou Finanční účetní. Pokud hledáte novou pracovní příležitost v přátelském kolektivu, neváhejte nám zaslat Váš životopis.
vedení finančního účetnictví v týmu příprava účetnictví pro měsíční a roční uzávěrky podklady pro audity komunikace s finančními úřady reporting

Požadujeme

zkušenosti z obdobné pozice znalost podvojného účetnictví angličtina min. na úrovni B1 ŘP sk. B

Nabízíme

mzda - 45-50 000 Kč nástup měsíční bonusy až 20 % práci ve stabilní nadnároční společnosti příspěvek na dopravu 5 týdnů dovolené 3 dny Sick days příspěvek na penzijní pojištění obědy zdarma další vzdělání a rozvoj
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví