Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Finanční účetní M/Ž

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29641220716 | aktuálnost: 29.07.2024

Schreiber Czech Republic s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce:
" Podílení se na měsíční účetní závěrce, zejména účtování dohadných položek, časového rozlišení a dalších operací dle požadavku finančního ředitele, uzavírání modulu majetku, spouštění odpisů v systému
" Příprava reportů a analýz pro potřeby finančního vedení společnosti.
" Komunikace s auditory a daňovými poradci včetně přípravy podkladů
" Komunikace s externím oddělením ohledně faktur došlých, objednávek a plateb
" Zpracování měsíčních inventarizací většiny rozvahových účtů a pravidelná kontrola účtování operací dle českých účetních předpisů
" Zodpovědnost za včasnost statutárního výkaznictví - plnění povinnosti pro reportování statistických a dalších výkazů.
" Podílení se na projektech v rámci skupiny a rozvíjení systému interních kontrol
Požadavky:
" Zkušenost z finanční účtárny minimálně 1 rok
" Minimálně středoškolské vzdělání ekonomického směru
" Znalost českých účetních předpisů
" MS Office (Excel), Oracle výhodou
" Pokročilá znalost Anglického jazyka - každodenní komunikace zejména písemná
" Samostatnost, zodpovědnost a pečlivost
Nabízíme Vám:
" Výběr z benefitů Multi pass CARD v hodnotě 12 000,- Kč/rok
" Roční bonus dle výsledků hospodaření firmy
" Sick days 3 dny / rok (zdravotní volno)
" 5 týdnů dovolené
" Závodní stravování
" Životní pojištění
" Pojištění odpovědnosti
" Odměna za doporučení nového zaměstnance 13 000 až 45 000 Kč
" Ochutnávka a konzumace našich výrobků dle interních pravidel

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Konopišťská 905, Benešov, 25601

Region: Středočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita