Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Firemní právník - zkrácený úvazek (45-50.000 KČ)

referenční číslo: 58441 | aktuálnost: 29.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte VŠ vzdělání právního směru? Znalost pracovního a obchodního práva a praxi z obdobné pozice? Pak hledáme právě Vás! Neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Prosperující společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: FIREMNÍ PRÁVNÍK - ZKRÁCENÝ ÚVAZEK (45-50.000 KČ)

Náplň práce

  • Kontrola smluv a dalších právních a interních dokumentů
  • Poskytování právní podpory
  • Stanete se kontaktní osobou pro GDPR a budete identifikovat možná rizika v procesech a navrhovat opatření
  • Implementace změn do firemních procesů
  • Monitoring a analýza

Požadujeme

  • VŠ vzdělání právního směru
  • Výhodou praxe z pracovního a obchodního práva
  • Znalost obchodního a pracovního práva
  • Znalost MS Office
  • Komunikační schopnosti
  • Samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme

  • 3-4 dny práce v týdnu
  • Firemní akce
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost HO
  • Sick days
  • Mobilní telefon a notebook
  • Lokalitu: Ostrava

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Justice, právo, legislativa