Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Frézař - práce přímo v Plzni

referenční číslo: 55596 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jsi zkušený frézař a máš předchozí zkušenost s obsluhou frézovacího centra Tajmac nebo znalost systému Heidenhain? Tak to ti stačí. Pošli nám tvůj životopis.
obsluha frézovacího centra seřizování stroje v systému výroba výpalků, práce s technickou dokumentací samostatná práce dle výrobní dokumentace vizuální kontrola vyrobených dílů

Požadujeme

předchozí praxe s obsluhou frézovacích center znalost programu Heidenhain nebo zkušenosti s frézovacím centrem Tajmac

Nabízíme

13. plat měsíční bonusy k výplatě extra příplatky za odpolední a noční směny příspěvek na dopravu příspěvek na dovolenou příspěvek na ŽP a penzijní připojištění příspěvek na volnočasové aktivity dotované závodní stravování 25 dní dovolené sick days vzdělávací a jazykové kurzy nástup přímo do kmene
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba