Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Geodet / geodetka - 3D technologie

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29606300716 | aktuálnost: 05.07.2024

M - PROJEKCE s.r.o.

Upřesňující informace

NÁPLŇ PRÁCE
" 3D navádění stavebních strojů za pomoci GNSS přijímače a totální stanice
" základní vytyčovací a zaměřovací práce ve výstavbě liniových staveb
" fotogrammetrický sběr dat z dronu a příležitostné vyhodnocování dat

POŽADUJEME
" min. SŠ vzdělání geodetického směru, příp. alespoň stavebního směru
" chuť učit se novým věcem a zájem o moderní technologie
" řidičský průkaz skupiny B
" ochotu cestovat a pracovat v terénu - viz náplň práce
" schopnost týmové práce i samostatnosti
" spolehlivost, psychickou a fyzickou odolnost

NABÍZÍME
" zázemí silného českého koncernu
" možnost seberealizace a profesního růstu
" motivační mzdové ohodnocení
" zajímavou práci při řešení velkých dopravních staveb
" příjemné pracovní prostředí a vstřícný kolektiv spolupracovníků
" pružnou pracovní dobu
" příspěvek na stravování
" příspěvek na životní a penzijní připojištění
" týden placeného volna navíc

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Resslova 956/13, Hradec Králové, 50002

Region: Královéhradecký kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita