Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Geodet/ka.

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 22682240702 | aktuálnost: 06.07.2024

ADITIS, s. r. o.

Geodet/ka.

Upřesňující informace

Náplň práce:
práce v terénu, vytyčování staveb, mapování, zpracování dat a zpracování geometrických plánů.

Požadavky:
SŠ nebo VŠ vzdělání geodetického směru, vhodné i pro absolventy.
Řidičský průkaz sk.B

Výhody:
nástupní bonus do výše měsíční mzdy, prémie, 5 dní placeného volna navíc, možnost přivýdělku nad rámec pracovní smlouvy, mobil, stravenky, příspěvek na dovolenou a kulturní akce, firemní akce, pružná pracovní doba, možnost home office

V případě zájmu kontaktujte e-mailem nebo telefonicky.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Místo pracoviště: Zlínská 230, Otrokovice, 76502

Region: Zlínský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy