Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Global Procurement eSourcing Consultant

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17459570776 | aktuálnost: 30.07.2024

Amcor Flexibles Nový Bydžov, s.r.o.

Upřesňující informace

Požadavky:
- VŠ - bakalářské
- Bakalářský titul v oboru obchod/nákup
- Anglický jazyk - pokročilá znalost (používání na denní bázi)
- Alespoň 3 roky zkušeností z oblasti nákupu/obchodních analýz atd.
- Silné analytické dovednosti se schopností interpretovat data, analyzovat a rozhodovat se na
základě dat
- Znalost obchodních procesů a KPI v obalovém, či obdobném průmyslu
- Pokročilá znalost Excelu

Náplň práce:
- Spolupráce s nákupními týmy v rámci celého světa
- Zajišťování komunikace mezi externími a interními partnery
- eSourcing
- Služební cesty

V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (po - pá; 9:00 - 15:00)

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadujeme

Práce s PC Jiné min 3 roky zkušeností na obd. pozici, analyt. schopnosti, ochota cestovat ap.PHP_EOL

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 80 000 - 95 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Průmyslová 201, Nový Bydžov, 50401

Region: Královéhradecký kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Vhodné pro: Cizince