Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Grafik/čka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29551600767 | aktuálnost: 07.07.2024

Okna Macek a.s.

Grafik/čka

Upřesňující informace

Do našeho marketingového týmu hledáme někoho kreativního se zájmem o grafický design a sociální sítě.
Budete připravovat kompletní mix grafických návrhů našich propagačních materiálů, spolupracovat na firemním katalogu a taky budete grafickou podporou pro kolegy z jiných oddělení. Oceníme Vaše originální nápady, jak zaujmout zákazníka.
Co bude Vaším úkolem:
" tvorba grafických návrhů našich propagačních materiálů jako jsou bannery, brožury, letáky apod.,
" dílčí práce na firemním katalogu,
" grafická podpora pro kolegy z jiných oddělení.
Co od Vás očekáváme:
" Corel, Photoshop, InDesign máte v malíku,
" výborný psaný projev,
" vizuální vnímání a cit pro kompozici,
" nadšení a smysl pro detail.
K životopisu můžete přiložit i ukázku své práce.
Co Vám můžeme nabídnout:
" kreativní různorodou práci na hlavní pracovní poměr,
" motivující finanční ohodnocení,
" elektronickou stravenku,
" 3 dny sick days.
Motivující finanční ohodnocení, 3 dny sick days, elektronická stravenka

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC Práce s PC - grafické programy Corel, Photoshop, InDesign PHP_EOL

Mzda: 25 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Nádražní 1701, Dubňany, 69603

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Tvůrčí práce, kultura, umění

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita