Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Grafik ilustrátor - DPP

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28756360720 | aktuálnost: 29.09.2024

Westlogic s.r.o.

Upřesňující informace

1. kontakt e-mailem: career@westlogic.eu

GRAFIK ILUSTRÁTOR - DPP

Jste kreativní a dobře znáte nástroje Adobe Photoshop a Adobe Illustrator? Hledáte brigádu či přivýdělek, vyhovuje Vám pružná pracovní doba dle domluvy a chcete pracovat z domova? Do našeho grafického týmu přijmeme posily na dohodu o provedení práce.
Máte zkušenosti s kresbou, malbou nebo malováním portrétů, karikatur a postav? Jste kreativní a dobře znáte nástroje Adobe Photoshop a Adobe Illustrator? Do našeho grafického oddělení hledáme sezónní výpomoc na pozici Grafik - Ilustrátor.

Jaká bude náplň Vaší práce?
Převádění fotografií do ilustrací
Tvorba digitálních portrétů dle zadaných fotografií
Grafická úprava fotografií

Požadujeme:
Zkušenost s malováním portrétů a postav nebo karikatur
Zkušenost s digitální grafikou
Vlastní kreativitu a samostatnost
Důraz na kvalitu a přesnost
Efektivitu v tom, co děláte
Výborná znalost práce v programu Adobe Photoshop a Adobe Illustrator

Nabízíme:
Možnost dlouhodobé spolupráce
Flexibilitu v pracovní době
Možnost pracovat z domu
Zaškolení je samozřejmost
5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování

O naší společnosti Westlogic:
Jsme ryze česká firma, která se zaměřuje na budování e-shopů v několika evropských zemích, a také na tuzemskou výrobu vlastních produktů. Hledáme nové příležitosti, budujeme vlastní projekty a investujeme do společností z různých oborů a odvětví.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 25 000 - 28 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Hornopolní 3314/38, Ostrava, 70200

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Tvůrčí práce, kultura, umění

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce (DPP)

Minimální požadované vzdělání: Základní