Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Greenkeepeři - údržba golfového hřiště

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29625120753 | aktuálnost: 05.07.2024

Engelmann Czech s.r.o.

Upřesňující informace

C04 z:27/6/2024
Zavedená společnost s mnohaletými zkušenostmi v oblasti výstavby a údržby sportovních ploch, především golfových hřišť, rozšiřuje svůj tým v Moravskoslezském regionu (Ostravice/Čeladná). Hledáme nové kolegy pro práci v údržbě na jednom z nejlepších golfových resortů v České republice!!
Náplň práce:
- Práce na strojích/specializovaných sekačkách a drobnou mechanizací převážně venku.
- Práce s novými technologiemi – robotické sekačky, drony pro mapování zdravotního stavu. porostů, aj.
Nabízíme:
- Práci ve stabilní společnosti, v přátelském kolektivu.
- Odpovídající mzdu dle zařazení v týmu.
- Možnosti dalšího vzdělávání v rámci ČR i zahraničí, osobní růst, členství v Českém svazu greenkeeprů s jeho výhodami (vzdělávací akce, členství v České golfové federaci, aj.), hra zdarma na hřištích pod správou společnosti.
Pro další informace kontaktujte: Ing. Jiří Lahodný, lahodny@engelmann.cz, tel: 775 310 441

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Čeladná,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Zemědělství, lesnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní