Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Hlavní inženýr projektu pozemních staveb

referenční číslo: 55704 | aktuálnost: 29.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám klíčovou postavu pro projekční kancelář, která bude zodpovídat za plánování, koordinaci a bude mít dohled nad stavebními projekty od počáteční fáze až po jejich dokončení. Nechybí vám schopnost rychle a efektivně řešit problémy, přijímat rozhodnutí a nést za ně odpovědnost? Zvládáte více úkolů najednou, a mimo jiné nabízíte pečlivost a systematičnost v přístupu k práci. Pojďme si společně promluvit o vaši nové kariéře.
koncepční návrhy staveb respektujících požadavky investora samostatné vedení projektů pozemních staveb řízení a kontrola práce svěřeného týmu s cílem zvýšení produktivity nasazování a rozvoj moderních technologií v projektování vyhledávání nových trendů ve stavebnictví a jejich využívání s cílem zvýšení efektivity projektu udržování přehledu o platných normách a jiných předpisech v oboru pozemních staveb projednání dokumentace se zástupci investora, se správci a s úřady plnění úkolů svěřených vedoucím nadřízeným pracovníkem koordinace týmu projektantů

Požadujeme

VŠ se stavebním zaměřením delší praxe v oboru (cca 5 let) doporučená autorizace v oboru pozemní stavby organizační schopnosti znalost práce v produktech Autodesk (AutoCAD podmínkou, Revit doporučujeme) řidičský průkaz skupiny B AJ/NJ – výhodou

Nabízíme

stabilní zázemí a jistotu zaměstnání motivační odměny pružná pracovní doba komfortní pracovní prostředí 25 dní dovolené Multisport karta firemní akce (sportovní, společenské, …) pet friendly office
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (1)