Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Hlavní kuchař/kuchařka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29587360787 | aktuálnost: 28.06.2024

Vincentinum - poskytovatel sociálních služeb Šternberk, příspěvková organizace

Upřesňující informace

Požadujeme:
- minimálně střední odborné vzdělání s výučním listem,
- praxi v oboru,
- trestní a morální bezúhonnost,
- výborný zdravotní stav,
- samostatnost, zodpovědnost,
- psychická stabilita, schopnost týmové spolupráce.

Náplň práce:
výroba nejsložitějších dietních jídel v rozsahu podle dietního systému závazného ve zdravotnických zařízeních např. dieta bezlepková, nízkocholesterolová, nízkobílkovinová s omezením tuků při akutní pankreatitidě, výroba jídel s dvojím a vyšším omezením.

Zaměstnanecké výhody:

Po zkušební době osobní ohodnocení, čtvrtletní odměny,
příspěvek na penzijní připojištění,
dotovaná strava,
12,5 dne dovolené.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 10 650 - 12 645 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Sadová 1426/7, Šternberk, 78501

Region: Olomoucký kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity