Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Hlavní mechanizátor

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29571160720 | aktuálnost: 28.06.2024

Zemědělské družstvo Kestřany

Upřesňující informace

Náplň práce: Organizování činností na úseku mechanizace, kontroly strojů a zařízení. Objednávání servisních prací.
Pracovní doba: od 7:00 do 15:30 (přestávka na oběd 11:30-12)
Požadavky na zaměstnance: ŘP: sk B, T, (C s profesním průkazem výhodou)
Zaměstnanecké výhody: Stravovací paušál. Mimořádné odměny za kvalitní práci.

Životopis zaslat na email reditel@zdkestrany.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Mzda: 37 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 112, Kestřany, 39821

Region: Jihočeský kraj

Obor: Zemědělství, lesnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy