Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Hlavní stavbyvedoucí

referenční číslo: 57444 | aktuálnost: 20.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do rostoucí stavební společnosti s rodinnou atmosférou a moderním zázemím hledám zkušeného, seniorního Stavbyvedoucího, který dokáže řídit stavby nejen po stavební, ale i ekonomické stránce. Pokud máte autorizaci na pozemní stavby (nebo se na ni chystáte), hledáte změnu a možnost růst i se svým zaměstanavatelem, pak jsme tady právě pro Vás! Náplň práce: řízení staveb od A do Z jednání s projektanty, úředníky i investory zodpovědnost za ekonomickou stránku stavby řízení rozpočtu a termínů, průběžná aktualizace vedení týmu, koordinace subdodávek

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru praxe v kompletním řízení pozemních staveb ochota cestovat v rámci Pardubického a Královéhradeckého kraje autorizace ČKAIT (příp. ochota k získání) dobré organizační a komunikační schopnosti ekonomicko - stavební přehled

Nabízíme

volnost v řízení stavebních prací podporu kolegů a kompletní zaškolení služební auto i k soukromým účelům veškeré technické vybavení stravenkový paušál 25 dnů dovolené firemní akce - nepovinné :-) Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 60 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Stavebnictví, projekce, architektura, Management