Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Hlavní účetní

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29441660773 | aktuálnost: 28.06.2024

AEV, spol. s r. o.

Upřesňující informace

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: kompletní zpracování a kontrola účetní agendy, zpracování daňové agendy DPH, zpracování měsíční a roční závěrky, lehký přesah do controllingu, statistické vykazování
- Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání ideálně ekonomického směru, Praxe na pozici všeobecné účetní alespoň 5 let, Orientace v daňovém systému ČR/znalost daňové problematiky, samostatnost, pečlivost, svědomitost, schopnost reagovat na legislativní změny, ochota vzdělávat se
- Výhodou: znalost práce s účetním systém Helios (Inuvio)
- Nabízíme: nástupní mzdu podle praxe a vzdělání, s předpokládaným růstem po zapracování, počáteční pracovní poměr na dobu určitou s předpokládaným prodloužením a zákonným přechodem na dobu neurčitou, zácvik na pracovišti, osobní růst, další vzdělávání a zvyšování kvalifikace, širokou škálu benefitů (bonus ke mzdě, Sickdays, nadstandardní příspěvek na stravování, podpora vzdělávání a osobního rozvoje, kurz angličtiny, němčiny)
- Své písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: lehkozivova@aev.cz. Do předmětu emailu uveďte název pozice na kterou se hlásíte.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Jožky Silného 2783/9, Kroměříž, 76701

Region: Zlínský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita