Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Hlavní účetní - Brandýs nad Labem

referenční číslo: 55999 | aktuálnost: 25.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Mezinárodní automotive společnost nabízí skvělou příležitost pro zkušené profesionály v oblasti účetnictví! Hledáme pečlivou osobu, která bude zodpovědná za vedení účetního oddělení, zajištění přesnosti účetních záznamů a dodržování všech příslušných finančních předpisů.
Dohled nad zpracováním účetní závěrky, DPH, Intrastat Vedení týmu finanční účtárny Zodpovědnost za účetní standardy ve výrobním závodě Vybraná účtování v hlavní knize Spolupráce při auditech a kontrolách Optimalizace procesů, kooperace při správném nastavení ERP systému

Požadujeme

Vzdělání ekonomického směru Velmi dobrá znalost účetní a daňové legislativy, ideálně českých účetních standardů i IFRS Min. 3 roky zkušeností na obdobné pozici v mezinárodní výrobní společnosti Český/slovenský a anglický jazyk na komunikativní úrovni Pokročilá znalost MS Excel (práce s velkými objemy dat) Schopnost řešení mimořádných a komplikovaných událostí ve vztahu k DPH, dani z příjmů, ale také standardní operativě

Nabízíme

Zajímavou a pestrou pracovní náplň v mezinárodní společnosti Atraktivní mzdové ohodnocení, navíc kvartální bonusy Práci v přátelském prostředí sehraného týmu Stravenky a výbornou závodní jídelnu Týden placené dovolené navíc Flexibilní pracovní dobu Možnost využití občasné práce z domova Příspěvek na sport, kulturu, volný čas Příspěvek na penzijní/životní pojištění Firemní akce se skvělými kolegy Smlouvu na dobu neurčitou Nástup ihned nebo dle Vašich možností
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví