Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Hlavní účetní či Senior účetní

referenční číslo: 55189 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pokud máte seniorní nebo dokonce vedoucí zkušenosti v oblasti účetnictví, Vaší předností je pečlivost a spolehlivost, tak jste pro nás ideální kandidát/ka!
Neváhejte a zašlete mi svůj životopis!

zpracovávat přiznání k DPH příprava měsíční a roční závěrky kontrola správnosti účetních operací vedení evidence majetku - inventarizace a odpisy kontrolní hlášení, statistická hlášení práce v účetním programu SAP práce v týmu 3 kolegyň

Požadujeme

SŠ vzdělání ekonomického směru znalost účetnictví a daňové problematiky praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti AJ: základní znalost - občasná emailová komunikace se Španělskem

Nabízíme

práci ve stabilním týmu bonusy ke mzdě kompletní zaškolení flexibilní pracovní doba moderní pracovní prostředí, zdarma občerstvení na pracovišti příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, volno navíc pravidelné zaměstnanecké akce (sportovní den, vánoční večírek, zdobení kanceláří) odborné kurzy a školení a další benefity…. Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes „odpovědět“
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Tereza Břetenářová
+420 724 389 072