Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Hlavní účetní s AJ nebo NJ na úrovni B1 (hl. psaná forma)

referenční číslo: 55024 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do německé výrobní společnosti, která má pobočku ve Vyškově, hledáme nového kolegu nebo kolegyni, který převezme stabilní tým finančních účetních a postará se o správné a včasné účtování. Bydlíte v okolí Vyškova, máte praxi na obdobné pozici a domluvíte se anglicky nebo německy alespoň na mírně pokročilé úrovni? V takovém případě nejspíš hledáme právě Vás!
Vedení a motivace menšího týmu finančních účetních Zodpovědnost za správné a včasné účtování Rozdělování a kontrola práce účetních Řešení náročnějších a problematických účetních případů Příprava a kontrola daňových přiznání Zpracování měsíční a ročních závěrek, výkazů, statistik a přehledů

Požadujeme

Máte praxi na obdobné pozici alespoň 2 roky Orientujete se v účetnictví i v daňových zákonech Výhodou je zkušenost s vedením menšího týmu Domluvíte se anglicky nebo německy (komunikace se zahraničním vedením)

Nabízíme

Finanční ohodnocení odpovídající Vaší praxi Finanční odměny Flexibilní pracovní dobu Příspěvek na stravenky 5 týdnů dovolené Příspěvek na dopravu Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění Parkování pro zaměstnance Skvělou dostupnost MHD Zaměstnanecké akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví