Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Hlavní účetní školy

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29504400761 | aktuálnost: 26.06.2024

Střední škola polygrafická, Olomouc, Střední novosadská 87/53

Upřesňující informace

Pracovní poměr: práce na plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva (HPP)
Minimální vzdělání: Úplné střední vzdělání
Jazykové znalosti: Český jazyk (Pokročilý B2)
Délka pracovního poměru: nástup dle dohody

Škola je příspěvkovou organizací Olomouckého kraje.

Požadavky na pracovní náplň:
Pracovní místo zabezpečuje komplexní vedení účetnictví účetní jednotky, koordinaci účtování o stavu, pohybu a rozdílu majetku. Vedení jednotlivý účetních deníků včetně sestavení účetní závěrky. Je přímo podřízeno zástupci ředitele pro ekonomiku.
Účetnictví obsahuje:
- vystavování faktur, evidence a likvidaci došlých faktur
- vedení pokladny (příjmové a výdajové doklady a jejich evidence, výpočet cestovních náhrad)
- vedení banky (přijaté a odchozí platby)
- vystavování interních dokladů
- provádění majetkové a dokladové inventury (inventurní soupisy, kontrola…)
- pracovní úkony spojené se bezchybným vedením účetnictví
- účetní závěrka

Co od vás očekáváme:
- Vysokoškolské (nebo úplné střední odborné) vzdělání ekonomického směru
- Aspoň dvouletou praxi v oboru ekonomických činností
- Trestní bezúhonnost
- Znalost zákona č. 250/2010Sb. o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů
- Znalost nařízení vlády č.564/2006 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě
- Základní orientaci v zákoníku práce, ve vyhlášce o FKSP, v daňových zákonech
- Orientační znalost účetnictví příspěvkových organizací
- Orientační znalost školské legislativy výhodou
- Samostatnost, akceptaci vysokého pracovního nasazení a odpovědný přístup k práci
- Schopnost identifikovat problémy a nalézat optimální řešení
- Komunikační a organizační schopnosti, smysl pro týmovou práci
Co vám můžeme nabídnout:
- Zázemí stabilní organizace zřizované Olomouckým krajem
- Platové zařazení do 11. platové třídy dle NV č. 564/2006 Sb. (v rozpětí 25 280 až 37 170 Kč)
- Motivační osobní příplatek
- Odměny za nadstandartní činnost
- Půlroční zácvik do problematiky i následnou metodickou pomoc
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Výhodné stravování ve školní jídelně
- Vlastní kancelář
- Parkovací místo
Své životopisy zasílejte do 30.6.2024 na skyva@polygraficka.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 26 600 - 37 170 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Střední novosadská 87/53, Olomouc, 77900

Region: Olomoucký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita