Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Hlavní účetní | Služební byt k dispozici

referenční číslo: 55724 | aktuálnost: 30.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti s vedením účetního týmu a lákalo by vás pracovat v krásném místě? Pro nevýrobní společnost hledáme hlavní účetní, která povede menší tým. Nabízíme vám příležitost pracovat v přátelské a podporující atmosféře, kde budete mít možnost rozvíjet své dovednosti a po práci relaxovat v nádherném horském prostředí. Jako velkou výhodu vám nabízíme možnost využít pěkně zařízený služební byt (možnost i kompletní relokace), příspěvky na lázeňské služby a mnoho dalších benefitů. Místo výkonu práce: okolí Vrbna pod Pradědem
* Vaším hlavním úkolem bude zajistit přesné a kompletní vedení účetnictví. * Budete připravovat měsíční, pololetní a roční účetní závěrky a úzce spolupracovat s auditory, daňovým poradcem a kolegy napříč odděleními. * Kromě toho budete spravovat dlouhodobý majetek, což zahrnuje zpracování dokladů, jejich evidenci a výpočet odpisů. * Budete také odpovídat za statistická hlášení a daňová přiznání. * Postaráte se také o aktualizaci a tvorbu vnitřních účetních předpisů a metodických pokynů, aby naše účetní praxe byla vždy v souladu s aktuálními standardy. * Povedete tým 4-5 kolegyň

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání (výhodou ekonomického směru)
  • Velmi dobrá orientace v účetnictví,
  • Výborná znalost podvojného účetnictví a DPH
  • Předchozí zkušenost s vedením zaměstnanců výhodou
  • Znalost příslušných předpisů v souladu s českou legislativou
  • Uživatelská znalost Microsoft office – zejména Excel

Nabízíme

* Pracovní poměr na dobu neurčitou * Práci na plný nebo zkrácený úvazek (možnost občasné práce z domu), pružná pracovní doba * Motivační pololetní odměny * Ubytování v pěkném bytě * Stabilní zaměstnání a podporu kolegů * Široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění až 3.000 Kč/měsíčně, příspěvek z FKSP na benefitní kartu UP, firemní společenské a kulturní akce )
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví